Brigáda – podzim 2019

Drazí pracanti,

mám to potěšení oznámit vám všem, že 19. října 2019 se koná podzimní brigáda YCZN na Vranově – začátek v 8:00 v loděnici.

Protože jsme začali rekonstrukci loděnice, kterou se pro nedostatek pracovních si na jaře nepodařilo dokončit, čeká nás to teď na podzim a ti, kteří se nezúčastnili, mohou toto napravit.

Stručný program:

  1. Úklid a uvedení ohrady do „zimního režimu“ – 3 – 4 lidi + auto s koulí (Honza Viton)
  2. Montáž oken a dokončení kantýny a klubovny – 3 – 4 lidi (Miloš Holub)
  3. Oprava dřevěných podlážek mola a uvedení di zimního režimu – Pepa a Franta Davidovi – po domluvě odmakjí mimo termín, neb 19. 10. nemohou.
  4. Údržba vrátku na lodě – 2 lidi (Miloš Holub mimo termín brigády)
  5. Úklid loděnice: Příprava na uložení bojek a zátěží, zavěšení všech „zavěsitelných předmětů“ na stěny loděnice, úklid „půdy“, rozmístění člunů a nábytku v loděnici do zimního režimu, příprava boudy nad jímkou,  branka a chodba mezi loděnicí a buňkou včetně výroby branky, ….. – cca 4 – 6 lidí (Tomáš Pavka)
  6. Rozvod elektriky a montáž osvětlení v loděnici – 1 – 2 lidi – (Karel Vacula)
  7. Ořezání stromů a úklid bioodpadu – 2 – 3 lidi – (Milan Pivovarčík)

Jména v závorkách jsou odpovědné osoby za svůj úkol, ne ti, kteří ho mají vykonat sami! Každý by měl mít k dispozici dost neunavených rukou, kteří se na tomto konání budou podílet. Počty lidí u jednotlivých činností berte jen jako zamýšlené minimum, když nás bude víc, jenom dobře! Jak všichni víte, práce je dost a určitě se najde i nějaká další.

Prosím všechny, dejte mi dopředu vědět, zda se dostavíte, abych měl na termín přesnější představu, co a jak se udělá a jaký mám nakoupit materiál a Jarda Čučka, jak se postarat o občerstvení.

Stejně tak vyzývám všechny, kdo můžou vzít nářadí (aku vrtačky, mafl, basu s vercajkem, ……… ), dovezte. Díky

Všechny zvu a těším se, že se tam v co nejhojnějším počtu potkáme.

Ještě jednu věc: Zkontrolujte si, prosím, všichni, zda máte zaplaceno: Členství 2019, ohradu 2019, molo 2019 a brigády 2018. Jsou am ještě „rezervy“!!! Zatím jsem se rozhodl, že to nebudu dávat na „nástěnku hanby“, ale do konce října, prosím pěkně, „všichni udělete jak je správne, protože tak to ma byt! Kurva!“

Jinak přeju pěkný podzim a všem spoustu elánu do práce!

Tomáš Pavka – Prezident YCZN