Přednášky, školení, semináře 2021

Aktuálně platné přednášky:


1.   

BILLA Wannado Festival Tour 2022 (dříve Sporťáček) má více než 10letou tradici napříč celou ČR. Jedná se o sportovní a volnočasový náborový festival. Série náborových akcí konajících se po celé republice má roční zásah více než 80 000 návštěvníků a 1000 prezentujících. Od svého vzniku v roce 2011 si cestu do sportovních klubů prostřednictvím Wannado Festivalů našlo nad 30 000 dětí.

Cílovou skupinou jsou rodiny s dětmi, kterým tento mezinárodní projekt pomáhá objevit radost z pohybu a aktivního životního stylu. Smyslem naší práce je zajistit lepší budoucnost současné generace. Rozhýbat, motivovat a zároveň bavit. Vnímáme společenskou odpovědnost a s Vaší podporou dokážeme přivést k pohybu ještě více dětí.

Píši z toho důvodu, že tuto sezónu jsme konečně po pandemii a sportovní festivaly se rozjíždí v plné síle. Nechceme nikoho vynechat a je pro nás důležité, aby na našich festivalech bylo zastoupení všech sportů, a proto bychom byli rádi za Vaší pomoc s tím toho na všech zastávkách dosáhnout. Přece jen od svazu to kluby budou brát na větší váhu. Bylo by možné informovat kluby a možná i trochu postrčit k tomu, aby se na festivaly přihlásily a prezentovaly Váš sport na různých zastávkách po celé ČR?

Zde zasílám termíny zastávek i s názvy měst a danou účastnickou přihláškou:

– Praha 3.9.2022 – Účastnická přihláška pro kluby

– Břeclav 11.9.2022 – Účastnická přihláška pro kluby

– Brno 17.9.2022 – Účastnická přihláška pro kluby

– Litvínov 28.9.2022 – Účastnická přihláška pro kluby

– Ostrava 1.10.2022 – Účastnická přihláška pro kluby

Moc Vám děkujeme za pomoc a kdykoliv mě neváhejte kontaktovat na tento e-mail nebo na tel. číslo uvedeném v podpisu.

S přáním hezkého dne,

Štěpán Šára

Koordinátor projektu

Wannado, z. s.

m: +420 603 202 763

w: www.wannado.eu

e: stepan@wannado.eu


2.

Dobrý den, ahoj

záznam semináře TRÉNINKOVÝ DENÍK YARMILL, který je určen především pro všechny trenéry a zástupce jachtařských klubů pracujících s mládeží, si můžete přehrát na Jachtařské akademii zde:

http://www.jacht-akademie.cz/vzdelavani/novinky/183-treninkovy-denik-yarmill/

Yarmill je tréninkový deník pro profesionály, který vyvinul Tomáš Pošepný se svým týmem původně pro Biatlon. Nyní ho využívá již celá řada sportů – Czech Ski & Snowboarding, Dukla, Olymp, Victoria, Český svaz plaveckých sportů, Český šermířský svaz a mnohé další včetně Českého svazu jachtingu.

Yarmill není jedna univerzální aplikace pro všechny. Pro každý sport a tým ho lze upravit tak, aby odpovídal jejich tréninkovému systému, specifickým aktivitám a dalším požadavkům. Na semináři se seznámíte s tím, co Yarmill umí a přináší.

Představí vám ho jeho tvůrci, reprezentační trenér Štěpán Novotný a trenérka Optimistů ČYKu Eva Skořepová, kteří Yarmill již rok používají, připojí praktické zkušenosti.

Více o Yarmillu najdete zde:

https://www.sailing.cz/clanky/pouzivejte-treninkovy-denik-yarmill

http://www.jacht-akademie.cz/aktivity/novinky/178-treninkovy-denik-yarmill/

https://yarmill.com/cs

https://www.youtube.com/watch?v=lZ9yzv5AJ3c&t=28s

S pozdravem

Eva Skořepová

PR manažerka Českého svazu jachtingu

Total Page Visits: 9857 - Today Page Visits: 2