Přednášky, školení, semináře 2021

Aktuálně platné přednášky:


1.   

Dobrý den, ahoj

záznam semináře TRÉNINKOVÝ DENÍK YARMILL, který je určen především pro všechny trenéry a zástupce jachtařských klubů pracujících s mládeží, si můžete přehrát na Jachtařské akademii zde:

http://www.jacht-akademie.cz/vzdelavani/novinky/183-treninkovy-denik-yarmill/

Yarmill je tréninkový deník pro profesionály, který vyvinul Tomáš Pošepný se svým týmem původně pro Biatlon. Nyní ho využívá již celá řada sportů – Czech Ski & Snowboarding, Dukla, Olymp, Victoria, Český svaz plaveckých sportů, Český šermířský svaz a mnohé další včetně Českého svazu jachtingu.

Yarmill není jedna univerzální aplikace pro všechny. Pro každý sport a tým ho lze upravit tak, aby odpovídal jejich tréninkovému systému, specifickým aktivitám a dalším požadavkům. Na semináři se seznámíte s tím, co Yarmill umí a přináší.

Představí vám ho jeho tvůrci, reprezentační trenér Štěpán Novotný a trenérka Optimistů ČYKu Eva Skořepová, kteří Yarmill již rok používají, připojí praktické zkušenosti.

Více o Yarmillu najdete zde:

https://www.sailing.cz/clanky/pouzivejte-treninkovy-denik-yarmill

http://www.jacht-akademie.cz/aktivity/novinky/178-treninkovy-denik-yarmill/

https://yarmill.com/cs

https://www.youtube.com/watch?v=lZ9yzv5AJ3c&t=28s

S pozdravem

Eva Skořepová

PR manažerka Českého svazu jachtingu


2.

Vážení předsedové,

v příloze Vám zasílám veškeré informace k plánovaným přednáškám Jachtařské akademie ČSJ v roce 2022 – Jachtařské přednášky 2022

 Přeji Vám dodatečně hezký nový rok a vše jen dobré!

 Dana Dvořáková