Informace z loděnice – Srpen 2021 II

Milí kolegové jachtaři a spoluspolečníci.

Přinášíme pár dalších informaci z loděnice:

  1. POZOR, byl opět a znovu vyměněn router na loděnici. Omlouvám se, ale nic nevydrží věčně a ten poslední nevydržel ani měsíc. Nyní je opět jen jedna síť – „YCZN“ a heslo je stejné jako dřív.
  2. Kamery „Ohrada“ a „Plac“ jsou vyměněné, heslo je stejné jako bývalo na „Molo“. Kamery fungují ve všech běžně používaných internetových prohlížečích. Kdo by měl problémy, nebo potřeboval s něčím poradit, obraťte se na mne – 606 768 407, prezident@yczn.cz.
  3. Kdo nemá odpracovanou brigádu a má zájem něco udělat, můžete se hlásit, něco se vždycky najde. Sledujte stránku „Brigády 2021“ a inspirujte se. Jsme nakloněni i vlastním nápadům. Nyní je například ve hře následující: Natření a výměna prken na mole, obroušení a natření startovního prámu, vlajkového stožáru, výtahu na lodě, instalace žebříku na startovní prám, …..
  4. Zaznamenávejte, prosím, vše kolem mola do „Molníku“ ať jsme v obraze, co se s molem děje.
  5. Dodržujte, prosím, pravidla pro manipulaci s vrátkem a bezpečnost při spouštění a vytahování lodí i při  běžném provozu a užívání pronajatých pozemků. Pravidla pro manipulaci s vrátkem jsou vyvěšena na vratech loděnice a na webu ZDE. Výstražné tabule „Áčka“ jsou pověšené vedle vchodu do kantýny. Vždy při manipulaci s lanem je umístěte vedle lana, aby nebylo možné ho přehlédnout! Všechny aktivity (vytahování, spouštění, opravy a údržba, …) zapisujte, prosím,  do „Vrátníku“. Děkuji
  6. Nezapomeňte na zákaz spalovacích motorů, nezapomeňte na ochranu proti slunci a nezapomínejte hlavně na dodržování pitného režimu, avšak pozor pouze na souši nebo pod vedením zodpovědného a střízlivého kapitána. A já s celým VV přejeme všem co nejlépe prožité léto pokud možno na Vranově a na lodi a zveme všechny na závod O pohár Vranova 28 – 29. 8. 2021.

Za VV YCZN i za sebe – Prezident klubu Tomáš Pavka

Total Page Visits: 12 - Today Page Visits: 1